• 1
  • 2
wtorek, 25 maj 2021 13:00

Augustów. Mężczyzna targnął się na swoje życie. Chciał użyć noża

Napisała
Tabela zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com Tabela zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Wczoraj (24 maja) na jednej z augustowskich ulic doszło do tragicznego wydarzenia. Mężczyzna próbował targnąć się na swoje życie, a do tego celu chciał użyć noża. Interweniowała policja.

Jak niebezpieczne są zachowania zdesperowanych ludzi, mogliśmy przekonać się w rozmowie z rzecznikiem prasowym augustowskiej policji, panią sierżant Agatą Iwanowicz. Po tym, jak Augustów obiegła informacja, że w okolicy ulicy Ogrodowej doszło do zatrzymania mężczyzny, poprosiliśmy panią rzecznik o potwierdzenie tego zdarzenia i opisania jego przebiegu.

„Wczoraj, tj. w poniedziałek, około godziny 4:00 rano, dyżurny policji otrzymał zawiadomienie, że przed jednym z bloków mężczyzna z nożem w ręku próbuje targnąć się na swoje życie. Nie wykonywał on poleceń wydawanych mu przez policjantów. Nie zadziałały też środki przymusu bezpośredniego, więc w celu obezwładnienia mężczyzny przez policję został użyty paralizator. Została wezwana karetka pogotowia ratunkowego. Ze względu na stan psychofizyczny zatrzymanego mężczyzny, został on przewieziony do zakładu psychiatrycznego. Szybka interwencja policjantów spowodowała, że zatrzymany nie odniósł żadnych obrażeń” – poinformowała sierżant Agata Iwanowicz.

Nie wiadomo, co skłoniło zatrzymanego mężczyznę do podjęcia tak desperackiego czynu, jednak ze względu na prowadzone śledztwo, nie mamy na jego temat żadnych informacji.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek