• 1
  • 2
środa, 26 maj 2021 14:22

Posiadał amfetaminę. Twierdził, że znalazł ją na ulicy

Napisała
KPP Grajewo KPP Grajewo

Grajewscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. Twierdził, że znalazł je na ulicy. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. 31-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Grajewscy policjanci, w weekend, zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn w samochodzie, który był zaparkowany na obrzeżach miasta. Szybko wyszło na jaw, że siedzący na miejscu kierowcy mężczyzna, posiadał przy sobie narkotyki. Dwa foliowe woreczki z białym proszkiem mundurowi znaleźli w kieszeni jego spodni. 31-latek tłumaczył policjantom, że znalazł je na ulicy nieopodal samochodu. Dodał, że podejrzewając, że jest to amfetamina, wziął je aby spróbować. Wstępne badanie narkotesterem potwierdziło podejrzenia mężczyzny. Mieszkaniec Grajewa został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Już następnego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Grajewo

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek