• 1
  • 2
czwartek, 27 maj 2021 13:38

Niszczył kamerę, która go nagrywała [ZDJĘCIA]

Napisała
KPP Sejny KPP Sejny

Sejneńscy policjanci zatrzymali 28-latka, który zniszczył kamerę monitoringu. Mężczyzna w swoim mieszkaniu miał również narkotyki. Usłyszał zarzuty za przestępstwa, za które grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Sejn, we wtorek dostali informację o zniszczeniu kamery monitoringu w niedzielny wieczór. Zniszczone urządzenie było zamontowane na klatce schodowej  jednego z sejneńskich bloków. Wspólnota mieszkaniowa wyceniła straty na kwotę około 600 złotych. Zanim kamera została uszkodzona zdążyła zarejestrować wizerunek wandala. Mężczyzna, który nagrał się podczas niszczenia został zatrzymany w środę w swoim miejscu zamieszkania. Dodatkowo mundurowi w trakcie przeszukania w jego mieszkaniu zabezpieczyli środki odurzające. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to między innymi marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty zniszczenia mienia i posiadania środków odurzających. Zgodnie z Kodeksem karnym, za pierwsze grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za drugie do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Sejny

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek