• 1
  • 2
środa, 09 czerwiec 2021 12:23

Wypadek na drodze powiatowej [ZDJĘCIA]

Napisała
KPPSP w Augustowie KPPSP w Augustowie

Dnia 8 czerwca 2021 r. o godz. 13:55 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Augustowie otrzymało informację o wypadku drogowym na Drodze Powiatowej w miejscowości Netta Pierwsza.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia Jednostek Ochrony Przeciwpożarowych zastano samochód ciężarowy i samochód dostawczy po zderzeniu na skrzyżowaniu dróg. Samochód ciężarowy znajdował się na poboczu drogi, samochód dostawczy w wyniku zderzenia przewrócił się na bok. Podróżujący pojazdami kierowcy  w chwili przybycia zastępów znajdowali się poza pojazdami. Działania JOP polegały na zabezpieczeniu miejsca  zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych. W zdarzeniu odnotowano 1 osobę poszkodowaną.  W akcji udział brały 2 zastępy z JRG Augustów, zastęp z OSP Netta Druga -  łącznie 12 ratowników, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Opracował: asp. Andrzej Sobolewski
Zdjęcie:  st. kpt. Paweł Bukrejewski

Źródło: KPPSP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek