• 1
  • 2
czwartek, 10 czerwiec 2021 13:07

Pobił kolegę, usłyszał zarzut

Napisała
KPP Sejny KPP Sejny

Sejneńscy policjanci zatrzymali 32 latka, który spowodował uszczerbek na zdrowiu 30-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Za tego rodzaju przestępstwo Kodeks karny przewiduje do 2 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny sejneńskiej komendy, w nocy z poniedziałku na wtorek, otrzymał informację o pobiciu 30 latka w Sejnach. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że pod jednym z sejneńskich sklepów spotkał znajomego. W trakcie rozmowy doszło między nimi do nieporozumienia. Wtedy 32 latek uderzył pokrzywdzonego kilkukrotnie w twarz. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia ustalili i zatrzymali sprawcę pobicia. 32 letni mieszkaniec Sejn usłyszał wczoraj zarzut uszkodzenia ciała o charakterze chuligańskim. Za tego rodzaju przestępstwo Kodeks karny przewiduje do dwóch lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Sejny

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek