• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 24 czerwiec 2021 12:38

Odszedł na wieczną służbę

Napisała
Policja Podlaska Policja Podlaska

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23 czerwca zmarł nasz Kolega i Przyjaciel podkomisarz Sebastian Duda. Miał 43 lata. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. Kierownictwo, policjanci i pracownicy podlaskiego garnizonu łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Sebastian rozpoczął służbę w 1998 roku. Od grudnia 1999 był związany z podlaskim garnizonem, gdzie stawiał kolejne kroki na swojej zawodowej drodze. Od 2017 roku pełnił funkcję kierownika Sekcji w Suwałkach Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Był zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy nie odmówił pomocy. Na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega. Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze pomocnym i gotowym poświęcić każdemu swój czas.

Odszedł od nas nagle. Pozostawił rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu. W sercach naszych i pamięci trwać będzie na zawsze.

Kierownictwo, policjanci i pracownicy podlaskiego garnizonu łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Źródło: Policja Podlaska

Gruby Benek