• 1
  • 2
czwartek, 01 lipiec 2021 16:00

BAT Polska S.A z nagrodą „Za zasługi dla Powiatu Augustowskiego”

Napisane przez RED
BAT Polska S.A. BAT Polska S.A.

Podczas obrad XXI sesji Rady Powiatu w Augustowie nastąpiło uroczyste wręczenie British American Tobacco Polska S.A. medalu Zarządu Powiatu w Augustowie „Za zasługi dla Powiatu Augustowskiego”.

W uzasadnieniu wskazano na dynamiczny rozwój firmy na rynku krajowym i zagranicznym  oraz za wkład w rozwój gospodarczy Powiatu Augustowskiego. Nagrodę w obecności Radnych Powiatu i zaproszonych gości wręczył Starosta Powiatu Jarosław Szlaszyński oraz Wice Starosta Dariusz Szkiłądź. Z ramienia BAT nagrodę odebrali Anton Eremin - Dyrektor Naczelny Fabryki BAT w Augustowie, Zbigniew Nitka – Z-ca. Dyr. Fabryki ds. Strategii Operacyjnej, Szkoleń i Komunikacji, Krzysztof Andruszkiewicz - Pełnomocnik BAT ds. Kontaktów Z Partnerami Społecznymi.

Podczas uroczystości Jarosław Szlaszyński podkreślił, jak ważne dla rozwoju powiatu jest funkcjonowania fabryki oraz zaangażowanie BAT w wiele wspólnych  inicjatyw społeczno- gospodarczych. Z kolei Anton Eremin dziękując za nagrodę powiedział:

„Jestem  bardzo zadowolony i dumny z otrzymania nagrody w imieniu zespołu augustowskiej fabryki. Nagrody,  która jest wyrazem uznania dla wkładu British American Tobacco Polska w rozwój regionu. Chciałbym potwierdzić nasze zobowiązanie do zapewnienia naszym pracownikom w Augustowie, bezpiecznego i najwyższej klasy środowiska pracy, a także doskonałych możliwości rozwoju i kariery zawodowej. Chcemy i będziemy nadal przyciągać młode talenty z regionu, oferując możliwości sprawdzenia się w różnych rolach i sferach. British American Tobacco Polska S.A  chce również pozostać wiarygodnym partnerem władz lokalnych i nadal angażować się we wsparcie i rozwój lokalnej społeczności”.

Źródło: BAT Polska S.A.

Taekwondo
Gruby Benek