• 1
  • 2
  • 3
sobota, 17 lipiec 2021 18:57

II Festiwal Smaków Food Trucków w Augustowie

Napisane przez MO

Znużeni domową codziennością? Nadciąga wyjątkowa okazja, by spróbować przepysznych dań z różnych zakątków świata. Festiwal Smaków Food Trucków wraca do Augustowa w ramach Augustów Car Spotting.

Już 7 i 8 sierpnia ponownie przydarzy się okazja do kulinarnego świętowania. Na parkingu POSTIW zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by ponownie zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Europy, Azji czy Ameryki. 

Lato raczy nas coraz to cieplejszymi dniami, a mobilne restauracje w tym czasie przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz. Ponownie trafią i do Augustowa, gdzie serwować będą m.in. azjatyckie makarony z woka, meksykańskie quesadille, hiszpańskie churrosy czy gruzińskie chinkali. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie.

Jak co roku organizatorzy stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca.

Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów. 

Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z różnych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej, meksykańskiej i europejskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowych menu znajdą się m.in. churrosy, czli hiszpańskie pączki ze słodkimi dodatkami – cukrem pudrem, cynamonem i nutellą!

Ze względu na pandemię, wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania aktualnych obostrzeń dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by pobyt na wydarzeniu był bezpieczny i komfortowy.
Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dot. wystawców, zasad bezpieczeństwa i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo smacznych konkursach!

Strona wydarzenia: facebook.com/events/533897938043388

Co? II Festiwal Smaków Food Trucków w Augustowie w ramach Augustów Car Spotting
Gdzie? Parking przy wyciągu nart wodnych POSTIW
Kiedy? 7-8 sierpnia w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)

Partnerzy:
ACS Augustów Car Spotting
Browar Amber

Gruby Benek