• 1
  • 2
wtorek, 03 sierpień 2021 14:54

Okoliczności śmierci mieszkanki Augustowa. Czy w sprawę zamieszane są osoby trzecie?

Napisała

Dnia 1 sierpnia z Kanału Bystrego przy ulicy Waryńskiego w Augustowie zostały wyłowione zwłoki kobiety. Czy znane są już okoliczności jej śmierci? Czy był to wypadek, czy może w sprawę zamieszane są osoby trzecie? Postanowiliśmy dowiedzieć się więcej na ten temat.

1 sierpnia przed godziną 7:00 policja otrzymała zgłoszenie dotyczące zwłok znajdujących się w Kanale Bystrym w Augustowie. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce. Ciało zostało wyłowione z wody. Zmarłą okazała się 72-letnia mieszkanka Augustowa. Jak doszło do tej tragedii? Czy kobieta targnęła się na swoje życie? A może był to nieszczęśliwy wypadek? Jak zawsze w takich okolicznościach istnieje również podejrzenie, że w sprawę mogły być zamieszane osoby trzecie. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktowaliśmy się z Prokuraturą Rejonową w Augustowie.

„Oprócz tego, że utopiła się 72-letnia kobieta, nic więcej nie mogę dodać. Dziś odbędzie się sekcja zwłok, po której biegły wypowie się, co do przyczyny zatonięcia kobiety” – poinformowała nas prokurator Joanna Gref-Drejer z Prokuratury Rejonowej w Augustowie.

Sprawę będziemy śledzić i informować o postępach w prowadzonym śledztwie. Gdy tylko organy ścigania wyjaśnią, jak doszło do tej tragedii i podadzą więcej szczegółów, napiszemy o tym w kolejnym artykule.

Taekwondo
Gruby Benek