Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 23 sierpień 2021 14:30

Augustowianka I wicemiss Polski

Napisała
Polsat / YouTube Polsat / YouTube

W ubiegły piątek (20 sierpnia) w Nowym Sączu w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego odbył się konkurs Miss Polski 2021. 24 dziewczyny walczyły o koronę – symbol władzy najpiękniejszej Polki. W rywalizacji brały udział aż cztery kandydatki z Podlasia, w tym jedna z Augustowa. To właśnie augustowiance udało się wywalczyć 2 miejsce w tymże konkursie.

Konkurs Miss Polski organizowany jest od 1990 roku i cieszy się niesłabnącym powodzeniem widzów i sponsorów. Tym razem, po prezentacji nietuzinkowych kreacji, podkreślających urodę i figurę finalistek, korona Miss Polski 2021 trafiła do mieszkanki Łodzi, 24- letniej Agaty Wdowiak. Wyboru dokonało zacne jury, w którym zasiadły: Ewa Wachowicz, Viola Piekut, Edyta Herbuś, Viki Gabor, Elżbieta Sawerska, Katarzyna Krzeszowska, Magdalena Kwasieborska oraz Anna Maria Jaromin.

Ustępująca Miss Polski, Anna Maria Jaromin, wręczyła koronę zwyciężczyni tegorocznej edycji.

Województwo podlaskie, w konkursie na najpiękniejszą Polkę, reprezentowały aż cztery kandydatki: Klaudia Modzelewska, Weronika Przestrzelska, Aleksandra Wasik i mieszkanka Augustowa – Natalia Brzozowska. Augustowianie mają powód do dumy, ponieważ to właśnie Natalia Brzozowska wywalczyła miejsce pierwszej wicemiss 32 Narodowego Konkursu Piękności 2021.

Natalia ma 22 lata. Studiuje Zarządzanie na Uniwersytecie w Białymstoku. Jej pasją oraz pracą jest jazda konna. Natalia czynnie startowała w zawodach w skokach przez przeszkody, a teraz obecnie zdobytą wiedzę przekazuje swoim podopiecznym. Nową pasją I wicemiss Polski stał się flyboard. Natalia prowadzi własną firmę, w której każdy może spróbować swoich sił, latając nad wodą.

Dodajmy, że kandydatki na Miss Polski muszą mieć określony regulaminem odpowiedni wzrost, nieprzeciętną urodę, muszą być również inteligentne, aby swobodnie wypowiadać się na różne tematy. Niewątpliwie augustowianka posiada wyżej wymienione cechy – jury oceniło ją bardzo wysoko, z czego niezwykle się cieszymy i składamy pani Natalii serdeczne gratulacje.