• 1
  • 2
wtorek, 24 sierpień 2021 13:04

Pędziła 178 km/h. Złapało ją oko policyjnej kamery

Napisała
Policja Podlaska Policja Podlaska

Kierująca volkswagenem, jadąc drogą krajową 61, przekroczyła dopuszczalną prędkość o 58 kilometrów na godzinę. Chwilę później pojazd zatrzymali do kontroli policjanci z grupy Speed. Okazało się, że za kierownicą siedziała 37 latka. Za popełnione wykroczenie została ukarana wysokim mandatem karnym i 10 punktami karnymi. Policjanci przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Drogi szybkiego ruchu służą do szybkiego przemieszczania się, jednak nie wszyscy kierowcy pamiętają o ograniczeniach prędkości. na jednej z takich dróg policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli volkswagena. Za kierownicą pojazdu siedziała 37-latka. Kobieta jadąc drogą ekspresową w rejonie Grabowa rozpędziła swoje auto do 178 kilometrów na godzinę na odcinku drogi, gdzie obowiązywało ograniczenie do 120 kilometrów na godzinę. Chwilę później została zatrzymana do kontroli 37-latka za popełnione wykroczenie została ukarana pięciuset złotowym mandatem, a na jej konto przybyło dziesięć punktów karnych.

Policjanci apelują o przestrzeganie ograniczeń prędkości i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Źródło: Policja Podlaska

Media

Taekwondo
Gruby Benek