• 1
  • 2
środa, 25 sierpień 2021 15:18

Wymyśl hasło promujące szczepienia i zgarnij nagrodę

Napisała
Medyczny zdjęcie utworzone przez KamranAydinov - pl.freepik.com Medyczny zdjęcie utworzone przez KamranAydinov - pl.freepik.com

Władze, zarówno te krajowe, jak i lokalne, robią wszystko, aby zachęcić jak największą liczbę Polaków do zaszczepienia się przeciw Covid-19. Tym razem ogłoszono konkurs na hasło promujące szczepienia. Co można wygrać w tej rywalizacji?

Na pomysł zorganizowania konkursu, mającego promować akcję szczepień przeciw Covid-19, wpadły władze Lipska. W tejże rywalizacji udział może wziąć każdy, a dla uczestników, którzy wymyślą najlepsze hasła, przewidziane są nagrody pieniężne.

Konkurs jest skierowany do wszystkich – o wymyślenie hasła mogą pokusić się zarówno ci, którzy przyjęli już preparat, jak i ci, którzy jeszcze się nie zaszczepili. Ile kasy można zgarnąć? Otóż władze Lipska przygotowały 10 nagród po 300 złotych każda. Trzeba tylko spróbować szczęścia, wymyślając promujące szczepienia hasło, a do rywalizacji zgłosić się pisemnie poprzez specjalnie przygotowany formularz. Komisja konkursowa, która rozstrzygnie o wygranych, jest już powołana, a wyniki mają być ogłoszone 5 września podczas gminnych dożynek. W trakcie imprezy będzie się można również zaszczepić w pobliskiej przychodni.

Więcej informacji można znaleźć w Urzędzie Miejskim w Lipsku lub na jego stronie internetowej. Aby akcja szczepień mogła dojść do skutku, musi zebrać się minimalna liczba chętnych do przyjęcia preparatu. Zapisy trwają.

Źródło: UM Lipsk

Gruby Benek
Taekwondo