• 1
  • 2
środa, 25 sierpień 2021 16:00

Wjechał w przyczepę sygnalizacyjną. Był pod wpływem alkoholu

Napisane przez RED
KPP Grajewo KPP Grajewo

Kierowca volkswagena jadąc drogą krajową 61 uderzył w przyczepę sygnalizacyjną zabezpieczającą prace drogowe. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Do zdarzenia doszło na trasie między Szczuczynem a Obrytkami. Okazało się, że za kierownicą siedział 31-latek. Badanie alkomatem wykazało, że wcześniej pił alkohol. Od razu stracił prawo jazdy, a teraz odpowie za popełnione wykroczenia.

Wczoraj około 10.30 policjanci grajewskiej komendy otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu przyczepy sygnalizującej wykonywane prace na drodze. Policjanci po przybyciu na miejsce ustalili, że 31-letni kierowca volkswagena zagapił się i wjechał w przyczepę. Kierowca przyznał mundurowym, że jechał drogą krajową "za szybko". Jak się okazało nie tylko to miał na sumieniu.

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 0,3 promila alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialny mieszkaniec powiatu kolneńskiego od razu stracił prawo jazdy, a jego auto zostało odholowane. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za popełnione wykroczenia.

Źródło: KPP Grajewo

Gruby Benek