Wydrukuj tę stronę
czwartek, 26 sierpień 2021 14:26

Szukasz pracy? W Augustowie ruszyła rekrutacja!

Napisała
Instytut Pileckiego / Facebook Instytut Pileckiego / Facebook

Jeśli poszukujesz zatrudnienia, to właśnie teraz masz szansę zdobyć pracę swoich marzeń! W Augustowie ruszyła bowiem rekrutacja na cztery stanowiska. Jakie osoby są poszukiwane? Kto może aplikować? Zdradzamy szczegóły!

Dnia 21 sierpnia na facebookowym profilu Instytutu Pileckiego pojawiła się informacja o rozpoczęciu rekrutacji na cztery stanowiska do Oddziału Instytutu Pileckiego w Augustowie. A dokładniej, chodzi o przyszłe Muzeum Obławy Augustowskiej w Domu Turka. W treści ogłoszenia czytamy:

„Zgłoś się i dołącz do naszego zespołu! Szukamy osób na stanowiska:

- specjalista / specjalistka ds. badawczych,

- specjalista / specjalistka do spraw komunikacji i public relations,

- producent / producentka wydarzeń,

- asystent / asystentka biura”.

Do aplikowania zachęca również burmistrz Augustowa. Na jego oficjalnym profilu na Facebooku możemy przeczytać:

„A ja zachęcam wszystkich augustowian spełniających kryteria do aplikowania. Przed Wami nie tylko szansa na super ciekawą pracę w Augustowie, ale też okazja do zaangażowania się w dobre dzieło upamiętniające tragiczne losy naszych przodków. Osobiście mogę zdecydowanie polecić zainteresowanie pracą w Instytucie. Moje doświadczenie współpracy z instytucją dowodzi, że pracujące tam osoby nie tylko reprezentują najwyższy poziom kompetencji i sprawności w działaniu, ale też są w stu procentach oddane misji, której się podjęły. Jestem przekonany, że w Augustowie również uda się stworzyć fantastyczny zespół”.

Instytut Pileckiego jest nowoczesną instytucją prowadzącą działalność badawczą i kulturalną. Pracują tam ludzie pełni pasji i zaangażowania, którzy zdają sobie sprawę z wagi realizowanych projektów. Dlatego do oddziału w Augustowie poszukują osób, które tak samo jak i oni interesują się historią i które doceniają znaczenie wydarzeń kulturalnych. Jeśli wiec chcesz dołączyć do zespołu i wypełniać misję popularyzacji historii Polski i doświadczenia XX wieku nie tylko w kraju, ale i za granicą, aplikuj!

 

Źródło: Instytut Pileckiego / Facebook, Mirosław Karolczuk - Burmistrz Miasta Augustowa / Facebook