• 1
  • 2
wtorek, 31 sierpień 2021 19:27

PILNE! Zaginęła Podlasianka. Rodzina prosi o pomoc

Napisała
fot. nadesłane fot. nadesłane

Otrzymaliśmy dziś wiadomość z prośbą o pomoc w poszukiwaniach zaginionej Podlasianki. Kobieta wyszła wczoraj z domu i od tamtej pory nie ma z nią kontaktu.

„Potrzebujemy pomocy w poszukiwaniach. Babcia wyszła wczoraj (30 sierpnia) o godzinie 11:00 do lasu na grzyby. Nie wzięła ze sobą telefonu, więc nie mamy z nią żadnego kontaktu. Oczywiście zgłosiliśmy zaginięcie i odpowiednie służby prowadzą poszukiwania. Nie tracimy nadziei, dlatego prosimy o informację, jeśli ktoś z Was widział babcię”.

Taka poruszająca wiadomość wpłynęła dziś (31 sierpnia) do naszej Redakcji. Nie mogliśmy pozostać obojętni, dlatego udostępniamy apel rodziny zaginionej kobiety i nasz artykuł / post również prosimy o przesyłanie dalej, aby informacja mogła dotrzeć do jak największej liczby osób.

„Na co dzień babcia mieszka w Pabianicach w województwie łódzkim. Pochodzi z Podlasia, mamy tam rodzinę i przebywając u cioci w Orzechówce udała się sama na grzyby. Babcia ma 74 lata” – dodaje nasza Czytelniczka.

Zaginiona to ZOFIA KOTTAS

  • Wiek – 74 lata
  • Miejsce zamieszkania – Pabianice
  • Rysopis – zaginiona ma około 163 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, zielone oczy oraz krótkie rude włosy. W dniu zaginięcia ubrana była w czerwony polar, miała przy sobie torebkę oraz koszyk na grzyby.
  • Informacje dodatkowe – pani Zofia choruje, musi przyjmować lekarstwa, których nie ma przy sobie. Może potrzebować pomocy medycznej.

Jeśli ktokolwiek widział zaginioną lub zna miejsce jej pobytu proszony jest o kontakt z policją pod nr alarmowym 112 lub o kontakt z rodziną pani Zofii – 514 283 879.

Taekwondo
Gruby Benek