• 1
  • 2
poniedziałek, 20 wrzesień 2021 14:14

Wypadek na DK65: zginął mężczyzna i trójka jego dzieci. Co z piątą ofiarą? Nowe fakty!

Napisała
KMP Białystok KMP Białystok

Wczoraj (19 września) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć poniósł mężczyzna oraz trójka jego dzieci. Co z piątą ofiarą zdarzenia? Znamy nowe fakty w tej sprawie!

Przypomnijmy, do strasznego wypadku, w którym zginęły cztery osoby, doszło na DK65 na trasie Białystok – Bobrowniki, na wysokości miejscowości Tatarowce. W wyżej wymienionym zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy – samochód osobowy oraz ciężarowy.

Jak poinformował rzecznik podlaskiej policji, pan Tomasz Krupa, w wyniku wypadku śmierć poniósł mężczyzna w wieku 30 lat oraz jego dzieci w wieku 3, 6 i 9 lat. Piątą ofiarę wypadku, kobietę, przetransportowano do szpitala. Wszystkie wyżej wymienione osoby podróżowały autem osobowym. Kierowca TIR-a nie odniósł większych obrażeń.

Przez kilka godzin droga była całkowicie zablokowana dla samochodów ciężarowych – dla nich nie było wyznaczonych żadnych objazdów. Dla aut osobowych wyznaczono objazdy drogami lokalnymi.

Jeszcze wczoraj przed godziną 19:00 rzecznik policji informował o trwającym wyciąganiu TIR-a z rowu. Najwyraźniej nie udało się usunąć auta, ponieważ dziś (20 września), tuż po godzinie 13:00, znów napłynęła informacja o ponowieniu prób.

„DK65 w pobliżu miejscowości Tatarowce (miejsce wczorajszego wypadku) – droga przez około godzinę będzie zablokowana. Służby będą wyciągać TIR-a z rowu” – podał rzecznik podlaskiej policji.

Co jednak dzieje się z kobietą, piątą ofiarą tego tragicznego wypadku, która wczoraj została przewieziona do szpitala? Pojawiły się spekulacje o jej rzekomej śmierci. Czy faktycznie do tego doszło?

„Gdyby hospitalizowana kobieta zmarła, na pewno otrzymałbym taką informację od pracowników szpitala lub od policji. Na tę chwilę nie dostałem takiej wiadomości, dlatego mniemam, że kobieta żyje” – poinformował nas prokurator rejonowy z Prokuratury Rejonowej w Białymstoku, pan Karol Radziwonowicz.

Źródło: Policja Podlaska

Gruby Benek
Taekwondo