• 1
  • 2
czwartek, 07 październik 2021 15:33

„Polacy w dawnej pracy”. Weź udział w konkursie i pomóż ożywić dawne wspomnienia!

Napisała
aplikuj.pl aplikuj.pl

W jakich profesjach był dostęp do pierwszych komputerów? Czym były PEGEERY? Jak się pracowało w minionym ustroju? Co robili Polacy za ladą sklepów, w biurach, w kopalniach czy fabrykach? Jeśli chcesz pokazać swoje doświadczenia z dawnej pracy, weź udział w konkursie, przesyłając swoje zdjęcie z pracy w czasach Polski Ludowej i początku nowego ustroju. Do wygrania cenne nagrody!

Cel konkursu

Konkurs „Polacy w dawnej pracy” ma na celu ukazanie, jak bardzo zmieniły się warunki społeczno-kulturowe i życie zawodowe Polaków na przestrzeni ostatnich kilku dziesięcioleci. Niech młodsze pokolenia zobaczą, jak w minionych dziesięcioleciach wyglądały stanowiska pracy, narzędzia i sprzęty.

Kto może wziąć udział?

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób, które ukończyły 50. rok życia i które pochodzą z województw podlaskiego i mazowieckiego. Jeśli więc spełniasz te proste warunki, podziel się fotografiami związanymi ze swoją dawną pracą.

Jak wziąć udział?

Zasady wzięcia udziału w konkursie są banalnie proste. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a w zgłoszeniu wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz podasz swoje imię i nazwisko, dane kontaktowe oraz wyślesz maksymalnie 3 pliki graficzne (skany/zdjęcia oryginalnych fotografii) przedstawiające osoby na starych fotografiach. Możesz również dołączyć opis zdjęć (co i kogo przedstawiają) oraz podać nazwę Domu Kultury/Klubu seniora, jeśli do jakiegoś przynależysz. Oznacza to szansę na wygraną również dla wskazanej placówki.

Czas trwania konkursu

Swoje zgłoszenia można przesyłać od 2 września 2021 do 30 listopada 2021. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpią dnia 6 grudnia 2021.

Zgłoś się i wygraj cenne nagrody!

Laureaci wybrani przez jury otrzymają:

  • telefon Nokia 800 TA-1186,
  • telefon Panasonic KX-TU456EXRE,
  • telefon Maxcom MM760

lub wybrany sprzęt o podobnej wartości (uzgodniony z Organizatorem).

Do tego zgarnąć można również książki, gadżety i kursy internetowe sponsorowane przez platformę strefakursow.pl.

Zdobyć można też Nagrodę Specjalną dla ośrodka kultury. Jedna placówka, do której napłynie najwięcej zgłoszeń do konkursu, otrzyma bon o wartości 400 złotych na zakup sprzętów oraz wyposażenia.

To już kolejna edycja konkursu

„Polacy w dawnej pracy” to konkurs, który odbywał się już w latach ubiegłych i cieszył się sporym zainteresowaniem wśród seniorów. Galerie pokonkursowe z wcześniejszych edycji można podziwiać pod tymi adresami:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior-galeria

https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze-galeria

https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-zachod-galeria

https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii-galeria

Nie czekaj – wyślij zgłoszenie już dziś!

Wyślij zgłoszenie do konkursu „Polacy w dawnej pracy” już dziś! Pomóż stworzyć wyjątkową galerię zdjęć z dawnej pracy Polaków i ożywić dawne wspomnienia! Przypomnij sobie uczucia, które towarzyszyły Ci, gdy zatrudniłeś się w swojej pierwszej pracy. Poszukaj w domu starych fotografii i prześlij je do redakcji portalu Aplikuj.pl. Zdjęcia mogą przedstawiać Ciebie na stanowisku pracy, ale też i maszyny, urządzenia, narzędzia, a nawet stroje, które były wymagane w danej profesji.

Wypełnij internetowy formularz zgłoszeniowy, a Twoje zdjęcia zostaną przesłane prosto do zespołu Aplikuj.pl.

https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy-zgloszenie

Więcej informacji na temat konkursu znajdziesz klikając w poniższy link.

https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy

Wszelkie pytania, wątpliwości i ewentualne problemy techniczne możesz zgłaszać do organizatora konkursu poprzez adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gruby Benek