• 1
  • 2
środa, 24 listopad 2021 15:08

Śmiertelny wypadek pod Augustowem

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Dziś (24 listopada) na drodze krajowej nr 61 niedaleko Augustowa doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Jeden z uczestników zdarzenia poniósł śmierć.

Augustowska policja informację o wypadku otrzymała o godzinie 13:30. Tragedia wydarzyła się w miejscowości Bargłów Dworny.

„Droga krajowa 61 w miejscowości Bargłów Dworny jest zablokowana z powodu zderzenia Mercedesa i Audi” – poinformował rzecznik podlaskiej policji.

„O godzinie 13:30 dyżurny augustowskiej policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na DK 61 (248 km). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący w stronę Augustowa 25-letni kierowca Audi z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w jadącego z naprzeciwka Mercedesa. W wyniku zdarzenia kierowca Audi zginął. 44-letni kierowca Mercedesa i pasażer nie odnieśli obrażeń. Kierowca mercedesa trzeźwy” – poinformował rzecznik.

Na miejscu zdarzenia wciąż czas pracują funkcjonariusze. Droga została zablokowana. W związku z wypadkiem występują utrudnienia w ruchu. Wyznaczono objazdy – pojazdy ciężarowe powinny kierować się na Białystok i Ełk, zaś osobówki mają objazd drogami lokalnymi.

Źródło: Policja Podlaska

Gruby Benek