Wydrukuj tę stronę
wtorek, 14 grudzień 2021 15:05

Uwaga! Utrudnienia na trasie Augustów – Raczki [ZDJĘCIA]

Napisała
Policja Podlaska Policja Podlaska

O pojawieniu się znacznych utrudnień w ruchu na krajowej 8 pomiędzy Augustowem a Raczkami poinformował dziś (14 grudnia) rzecznik podlaskiej policji. W związku z bardzo śliską nawierzchnią cztery TIR-y wpadły do rowu!

„Uwaga na utrudnienia na krajowej 8 pomiędzy Augustowem A Raczkami. Mamy informacje o bardzo śliskiej jezdni. Cztery TIR-y wpadły do rowu. Od Suwałk droga zablokowana. Na trasę wyjechały piaskarki” – poinformował rzecznik podlaskiej policji.

„Pierwsze niepokojące informacje o zdarzeniach drogowych związanych z warunkami atmosferycznymi policjanci augustowskiej komendy otrzymali o godzinie 5:10. Z przekazanej informacji wynikało, że na odcinku drogi k8i (obwodnica Augustowa), pomiędzy Augustowem a Janówką, doszło do trzech kolizji pojazdów ciężarowych. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba, kierowca ciężarówki, został przewieziony do szpitala na badania. Na miejscu cały czas pracują policjanci. Droga jest zablokowana” – poinformował w kolejnej wiadomości rzecznik policji.

Przez jakiś czas ruch na wyżej wymienionej trasie odbywał się wahadłowo, jednak po jakimś czasie (około godziny 13:30) droga ponownie została całkowicie zablokowana. Utrudnienia związane z usuwaniem dwóch ostatnich ciężarówek z przydrożnego rowu miały potrwać około godzinę.

Apelujemy o ostrożną jazdę!

Źródło: Policja Podlaska