• 1
  • 2
czwartek, 18 sierpień 2016 13:41

„Lato z Radiem” w Augustowie

Napisane przez AS

Już w sobotę, 20 sierpnia Augustów odwiedzi największa letnia trasa koncertowa w Polsce – „Lato z Radiem”! Nad malowniczym jez. Necko zagrają: Perfect, Patrycja Markowska, Dzieci z Brodą i Loka.

„Lato z Radiem” to impreza, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Najlepsi wykonawcy polskiej sceny muzycznej, audycje na żywo w radiowej Jedynce z niezapomnianym sygnałem „Polki Dziadek”, mnóstwo atrakcji dla rodzin z dziećmi – to nieodłączne elementy „Lata z Radiem”. Każdego roku w koncertach „Lata z Radiem” bierze udział 0,5 mln Polaków.

„Lato z Radiem” odwiedzi Augustów w najbliższą sobotę, 20 sierpnia. W ciągu dnia na Rynku Zygmunta Augusta prowadzone będzie plenerowe studio „Lata z Radiem” nadające audycje na żywo z Augustowa na antenie Programu 1 Polskiego Radia. A już od godziny 16.00 ruszą zabawy i koncerty na scenie ustawionej na placu przy amfiteatrze nad jeziorem Necko. Przed Augustowską publicznością wystąpią:

Dzieci z Brodą – zespół dziecięcy założony przez Joszko Brodę, którego folkowy repertuar opowiada o nadziei, miłości i przebaczeniu. Dziecięce śpiewy przy akompaniamencie profesjonalnych muzyków zachwycają młodszych i starszych.
Loka – polski zespół muzyczny, który zadebiutował w 2012 r. przebojem „Prawdziwe powietrze", a ostatni singiel "Tańczę sam!" grupa wykonała podczas konkursu SuperPremier na Festiwalu w Opolu.
Patrycja Markowska – wielokrotnie nagradzana wokalistka rockowa, która nagrała sześć płyt (dwie z nich ze statusami płyt platynowych), a jej najbardziej znane utwory tygodniami okupowały listy przebojów.
Perfect – polski zespół rockowy, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Charyzmatyczny wokalista Grzegorz Markowski i utwory, które na pamięć zna cała Polska gwarantują znakomitą zabawę i niezwykłe emocje. Zespół niedawno obchodził 35-lecie istnienia, a ich ostatnia płyta „DaDaDam” uzyskała status platynowej.

Na terenie imprezy działać będzie Park Rozrywki dla dzieci i strefa gastronomii, a koncerty gwiazd zakończy pokaz sztucznych ogni.
Dodatkowo, na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia (105,5 FM) prowadzone będą audycje z Augustowa – wejścia na żywo w godzinach 9.20, 10.20, 10.40, 16.00, 17.20, 18.20, 19.00, 19.45, 20.40.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy za zakończenie sezonu wakacyjnego w Augustowie!
Uwaga! W związku z koncertem „Lata z Radiem” następuje zmiana organizacji ruchu w sobotę, 20 sierpnia od godz. 14.00 do odwołania na ul. Szpitalnej i ul. Zarzecze. Na obydwu ulicach zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Prosimy o zastosowania się do zaleceń służb mundurowych kierujących ruchem.

Urząd Miejski w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.