• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 14 listopad 2016 17:57

Pochwal się wiekiem

Napisane przez RED

14 listopada przypada Ogólnopolski Dzień Seniora. Z tej okazji PKP Intercity przypomina, że każdy kto skończył 60 lat może liczyć na 30% rabat na przejazdy wszystkimi krajowymi pociągami przewoźnika.

Bilet dla Seniora to stała oferta dla każdego, kto ukończył 60 lat. 30% zniżka obowiązuje na przejazdy wszystkimi krajowymi pociągami PKP Intercity, zarówno w 1 jak i 2 klasie. Promocja jest dostępna w kasach, biletomatach, w internecie lub w aplikacji IC Mobile Navigator.

Aby potwierdzić uprawnienie do zniżki, wystarczy okazać konduktorowi dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i wiek, np. dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy. Seniorzy korzystający z oferty, nie potrzebują żadnych specjalnych dokumentów czy zaświadczeń.

Dodatkowo, emeryci i renciści mogą odbyć dwa przejazdy w ciągu roku z ulgą 37% w 2. klasie wszystkich krajowych pociągów PKP Intercity. Prawo do zniżki przysługuje na podstawie odpowiedniego zaświadczenia (wydawanego m.in. przez terenowe jednostki Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów), okazywanego wraz z dowodem osobistym lub innym dokumentem potwierdzającym tożsamość. Należy jednak pamiętać, że przejazd "tam" i "z powrotem" jest traktowany jako dwa oddzielne przejazdy.

Więcej informacji na temat ofert specjalnych oraz cennika można znaleźć na stronie www.intercity.pl oraz pod numerem infolinii 19 757.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot