• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 22 listopad 2016 16:06

Grali fair play

Napisane przez RED

W Hali Lega w Olecku odbył się IV Turniej Piłki Halowej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku. W imprezie wzięło udział 8 drużyn, nie tylko reprezentujących Policję. Zwycięzcami turnieju zostali policjanci z NSZZ P w Augustowie. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali puchary. Wyróżniono również najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika turnieju.

W sobotę 19 listopada w hali widowiskowo - sportowej Lega w Olecku odbył się IV Turniej Piłki Halowej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku. Impreza została zorganizowana przez przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Olecku. Celem spotkania było propagowanie aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu oraz podnoszenie sprawności fizycznej mundurowych.
Tradycyjnie spotkanie otworzył Komendant Powiatowy Policji w Olecku insp. Andrzej Żyliński, który przywitał uczestników turnieju oraz kibiców.
Do tegorocznej rywalizacji stanęło 8 drużyn. Były to obok drużyn policyjnych z Olecka, Augustowa, Gołdapi, Węgorzewa, Kętrzyna i Ełku reprezentacje Aresztu Śledczego w Suwałkach oraz Państwowej Straży Pożarnej w Olecku. Mecze rozgrywane były w systemie „każdy z każdym”, po 10 minut. Podczas imprezy rozegrano łącznie 28 meczy, w których padło 55 bramek.

Klasyfikacja turnieju:

1. NSZZ P Augustów
2. NSZZ P Kętrzyn
3. KPP Gołdap
4. KPP Olecko
5. KPP Węgorzewo
6. KPP Ełk
7. AŚ Suwałki
8. PSP Olecko

W turnieju zostali także wyróżnieni najlepszy bramkarz Robert Morusiewicz z KPP w Olecku, najlepszy strzelec Adam Stankiewicz z NSZZ P w Augustowie oraz najlepszy zawodnik Paweł Kowalewski z NSZZ P w Kętrzynie.
Turniej odbył się dzięki zaangażowaniu i wsparciu Wojewódzkiego Zarządu NSZZ Policjantów w Olsztynie, Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Olecku oraz innych sponsorów.
Spotkanie przebiegło w bardzo przyjaznej atmosferze. Walka była zacięta, ale wszystko przebiegło w ramach zasad fair play.

Źródło: www.olecko.policja.gov.pl

Więcej w tej kategorii: « Uśmiechnij się! Na półmetku »

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot