• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 23 styczeń 2017 10:36

BAT rozwija się i poszukuje pracowników

Napisane przez RED

Fabryka British American Tobacco w Augustowie rozwija się i poszukuje pracowników.

W dniu 20 stycznia z inicjatywy Jarosława Szlaszyńskiego – Starosty Augustowskiego odbyło się w Starostwie Powiatowym spotkanie informacyjne, podczas którego zespół reprezentujący członków Zarządu British American Tobacco Polska S.A w składzie: Małgorzata Lewandowska-Żywna – Kierownik Produkcji, Elizabeth Papalezova – Kierownik HR oraz Krzysztof Andruszkiewicz przedstawili sytuację w British American Tobacco Polska SA w Augustowie związaną z rozwojem firmy oraz wyzwaniami, przed którymi stoi augustowska fabryka, a w szczególności ofertę zatrudnienia skierowaną do osób bezrobotnych lub zainteresowanych zmianą pracy.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele miast i gmin z terenu Powiatu Augustowskiego oraz samorządów z gmin ościennych. Zaproponowane przez firmę BAT formy współpracy z samorządami lokalnymi, zachęcające osoby bezrobotne do podjęcia pracy w BAT, zostały zaakceptowane przez uczestników. Ustalono, że w poszczególnych gminach odbędą się w najbliższym czasie spotkania z potencjalnymi pracownikami, ponadto w urzędach zostaną wyłożone oferty pracy w BAT.

Tekst i zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot