• 1
  • 2
  • 3
  • 4
piątek, 17 luty 2017 15:13

Działania Truck-Bus

Napisane przez  RED

W miniony czwartek policjanci z augustowskiej drogówki prowadzili działania Truck-Bus. Funkcjonariusze sprawdzali stan techniczny pojazdów ciężarowych, przewożony ładunek i dokumenty związane z transportem osób i rzeczy. Podczas działań skontrolowano ponad 60 samochodów i nałożono 33 mandaty karne.

W miniony czwartek, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Augustowie po raz kolejny prowadzili działania pod nazwą Truck – Bus. Funkcjonariusze poddawali kontroli ciężarówki przemierzające drogi powiatu augustowskiego. W trakcie działań mundurowi sprawdzali stan techniczny pojazdów, przewożony ładunek, trzeźwość kierowców, a także wymagane w transporcie drogowym dokumenty uprawniające do prowadzenia określonych rodzajów pojazdów oraz przewożenia ładunków.

W trakcie działań funkcjonariusze skontrolowali ponad 60 samochodów, z czego połowa, to samochody ciężarowe. 33 kontrole drogowe zakończyły się nałożeniem mandatów karnych i głównie dotyczyły przekroczenia dozwolonej prędkości przez kierowców ciężarówek. W trakcie działań funkcjonariusze nałożyli również 2 mandaty karne na pieszych, którzy poruszali się poza terenem zabudowanym po zmierzchu bez wymaganych elementów odblaskowych. Mając na względzie bezpieczeństwo w ruchu drogowym działania będą cyklicznie powtarzane.

Źródło: www.augustow.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Wrzesień 2017 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Zajazd WIWA
Inter Meble
^ REKLAMA ^
Profensa
Esotiq
KA-MIX
Kreator Mody
^ REKLAMA ^