• 1
  • 2
  • 3
środa, 31 maj 2017 13:22

Nowy film promujący Augustów

Napisał
Źródło: UM Augustów Źródło: UM Augustów

Kanał Augustowski, kajaki, wycieczki statkiem, przejażdżki rowerem, imprezy, walory uzdrowiskowe oraz przepiękne ujęcia miasta z lotu ptaka – to wszystko znalazło się w nowym filmie promocyjnym o Augustowie.

Film został nakręcony na zlecenie samorządu Augustowa i ma promować atrakcje i walory Augustowa przez wiele kolejnych lat. Nowy film promujący Augustów trafił właśnie do sieci.

Augustów bazując na zrealizowanej w ubiegłym roku dokumentacji filmowej przygotował serię filmów promujących walory przyrodnicze i atrakcje turystyczne miasta. Materiał jest niezwykle dynamiczny, nowoczesny i bardzo zachęcający do przyjazdu do Augustowa. Opowiada o wszystkich największych atutach miasta: Kanale Augustowskim, szlakach kajakowych, rowerowych (w tym Green Velo), konnych, walorach uzdrowiskowych, promuje cykliczne, augustowskie wydarzenia i zachwyca odbiorców pięknymi widokami na Augustów z lotu ptaka. Muzyka do filmu została specjalnie skomponowana na zlecenie samorządu Augustowa. Film został zrealizowany w dwóch wersjach językowych (polska i angielska) i posiada trzy wersje: 30’ teaser, 3 minutowa i 6-minutowa. Filmy będą wykorzystywane do promocji w Internecie i mediach społecznościowych, emisji w komunikacji miejskiej w Warszawie oraz emitowane podczas wydarzeń kulturalnych, sportowych i rozrywkowych organizowanych w Augustowie przez wiele kolejnych lat. Zakłada się, że film zostanie obejrzany przez co najmniej 5 tys. widzów w serwisie YouTube.

- Przyznam szczerze, że znam Augustów od urodzenia jako miasto tętniące życiem, urokliwe i piękne, jednak nasz nowy film promocyjny dowodzi, że Augustów jest to miejsce zachwycające i zupełnie wyjątkowe na mapie Polski pod każdym względem - powiedział burmistrz Augustowa Wojciech Walulik. - Jestem przekonany, że każdy Polak i obcokrajowiec, który zobaczy ten film zapragnie przybyć na wypoczynek do Augustowa.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Nowy film promujący Augustów do zobaczenia na: https://youtu.be/rEzW0BXJhwg

 

Źródło: UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.