• 1
  • 2
  • 3
piątek, 16 czerwiec 2017 08:12

Działania Bezpieczny Weekend

Napisał 
Źródło: KPP Augustów Źródło: KPP Augustów

Augustowscy policjanci prowadzą wzmożone działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa osobom korzystającym z wypoczynku. Wypoczywającym nad akwenami mundurowi przedstawiają założenia ogólnopolskiej kampanii MSWiA "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" Działania zakończą się w najbliższą niedzielę.

W związku z trwającym długim czerwcowym weekendem, augustowscy Policjanci prowadzą wzmożone działania, ukierunkowane na zapewnienie bezpieczeństwa osobom korzystającym z wypoczynku oraz mieszkańcom Augustowa.

Przedsięwzięcie prowadzone jest wielotorowo. Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego czuwają nad bezpieczeństwem w ruchu drogowym, eliminując z ruchu nietrzeźwych oraz brawurowo jeżdżących kierowców.

Głównym celem funkcjonariuszy „drogówki” jest ograniczenie ilości wypadków drogowych oraz ich tragicznych następstw. Nad bezpieczeństwem osób wypoczywających nad akwenami, czuwają policjanci na policyjnych łodziach motorowodnych, którzy podczas służby przedstawiają „wodniakom” założenia ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Wypoczywający otrzymują od policjantów materiały profilaktyczne dotyczące kampanii. Nad bezpieczeństwem i porządkiem publicznym czuwają także Policjanci w patrolach pieszych, rowerowych oraz z wykorzystaniem radiowozów. Wzmożone działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa w trakcie długiego weekendu czerwcowego potrwają do niedzieli.

Źródło: KPP Augustów

Komentarze  

#1 Ola 2017-06-16 19:38
Zapraszam nad Kanal Bystry. Tam wieczorami pijanstwo, balagan, pobite butelki i smietniki w wodzie.
Cytować

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Październik 2017 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Zajazd WIWA
Inter Meble
^ REKLAMA ^
Profensa
Esotiq
KA-MIX
Kreator Mody
^ REKLAMA ^