• 1
  • 2
  • 3
piątek, 27 październik 2017 17:47

Burmistrz w opałach

Napisane przez RED

" Wojciech Walulik nie jest członkiem naszego klubu" oświadczyli radni "Naszego Miasta" proszeni przez nas o komentarz w odniesieniu do pojawiających się w mediach informacji o wpłynięciu do prokuratury zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez burmistrza Augustowa.

Według portalu bialystok.onet.pl burmistrz zaprzecza zarzutom i z uwagi na nieznajomość treści zawiadomienia nie chce sprawy komentować.

Tym samym burmistrz podtrzymał stanowisko, które zajął podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w odpowiedzi na pytania radnych o to, czy w augustowskim magistracie dochodziło do łamania praw kobiet oraz związanych z tym działań organów śledczych.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.