• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 13 listopad 2017 15:13

Augustowska policjantka na podium

Napisane przez  KR
Źródło: KPP Augustów Źródło: KPP Augustów

Post. Agata Iwanowicz z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie zajęła trzecie miejsce w ,,II Biegu Niepodległości” o Puchar Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego.

W miniony piątek w Suwałkach odbył się „II Bieg Niepodległości” o Puchar Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego. W sportowej rywalizacji udział wzięli reprezentanci służb mundurowych oraz młodzież podlaskich szkół ponadgimnazjalnych, w tym uczniowie klas mundurowych. Uczestnicy biegu mieli za zadanie przebiec dystans około 2600 m z przeszkodami naturalnymi oraz stworzonymi na jego potrzeby. W piątkowej rywalizacji udział brała post. Agata Iwanowicz reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Augustowie. Funkcjonariuszka po zaciętej sportowej walce stanęła na podium, zajmując trzecie miejsce, w kategorii kobiet reprezentujących służby mundurowe. Policjantka otrzymała puchar, medal oraz dyplom, które zostały wręczone przez Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego, wspólnie z Komendantem Wojewódzkim Policji w Białymstoku nadinspektorem Danielem Kołnierowiczem. Komendant Powiatowy Policji insp. Wiesław Mursztyn, złożył dziś policjantce gratulacje, z życzeniami dalszych sukcesów w reprezentowaniu augustowskiej jednostki w sportowych wydarzeniach.

Źródło: KPP Augustów

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Marzec 2018 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Zajazd WIWA
Inter Meble
^ REKLAMA ^
KA-MIX
Necko - Sala weselna
^ REKLAMA ^