• 1
  • 2
czwartek, 11 styczeń 2018 13:30

Bez zbędnej paniki

Napisane przez  EL
pixabay.com pixabay.com

W związku informacjami krążącymi w mediach społecznościowych, jakoby po Augustowie krążył wypuszczony z więzienia gwałciciel i pedofil, poprosiliśmy Oficera Prasowego KPP Augustów kom. Pawła Jakubiaka o zweryfikowanie tej informacji.

Kom. Paweł Jakubiak przekazał nam, że w dniu 9 stycznia br. policja otrzymała zgłoszenie z jednej z augustowskich szkół o mężczyźnie, który dziwnie przed szkołą sie zachowywał i tym samym wzbudził podejrzenie personelu szkoły. "Od razu po zgłoszeniu podjęliśmy czynności operacyjne i na razie niczego nie potwierdziliśmy. Rękę trzymamy na pulsie, jednak nawet nie jesteśmy w stanie potwierdzić, czy ktokolwiek przed szkołą był. Osoba podająca się za naocznego świadka sytuacji, nie była potem pewna swego wcześniejszego zgłoszenia".

Kom. Paweł Jakubiak podkreślił, że społeczeństwo powinno zachować zawsze czujność, jednak nie wpadać zbyt szybko w panikę. Podkreślił przy tym, że opublikowane w internecie zdjęcia groźnych przestępców są zdjęciami sprzed wielu lat, a wygląd tych osób do dnia dzisiejszego mógł się bardzo zmienić.

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

MIRAD - Bar przy kominku
Zakład stolarski
Foto Bajka - VHS
Foto Bajka - Fotograf
Zalew Mobile
^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Kwiecień 2018 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Zajazd WIWA
Tepete - Auto zastępcze
Inter Meble
^ REKLAMA ^
KA-MIX
^ REKLAMA ^