• 1
  • 2
  • 3
  • 4
poniedziałek, 12 luty 2018 15:56

Policjanci eliminowali z ruchu nietrzeźwych kierowców

Napisane przez  KR
Źródło: KPP Augustów Źródło: KPP Augustów

W wyniku działań "Dyskoteka" augustowscy Policjanci zatrzymali dwóch kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po alkoholu oraz dwóch, którzy przekroczyli dozwoloną prękość w terenie zabudowanym o 50km/h. Nieodpowiedzialni kierowcy za swoje postępowanie odpowiedzaprzed sądem.

W miniony weekend Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Augustowie brali udział w wojewódzkich działaniach „Dyskoteka”. Przedsięwzięcie ukierunkowane było na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a biorący w nim udział funkcjonariusze koncentrowali się na ujawnianiu i eliminowaniu z ruchu kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po alkoholu, lub środków odurzających. W trakcie działań, mundurowi zwracali także szczególną uwagę na kierowców, którzy przekraczają dozwoloną prędkość. W wyniku działań augustowscy Policjanci zatrzymali dwóch nieodpowiedzialnych zmotoryzowanych, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę po alkoholu. Niechlubnym rekordzistą okazał się 24 – letni mieszkaniec Augustowa, który kilka minut po godzinie 23.00 został zatrzymany do kontroli, w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości na Alei Kardynała Wyszyńskiego w Augustowie. W trakcie kontroli okazało się, że poza przekroczeniem prędkości, kierowca mercedesa jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu. Podczas działań funkcjonariusze zatrzymali również uprawnienia do kierowania dwóm kierowcom, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o 50 km/h w terenie zabudowanym. W tym wypadku niechlubnym rekordzistą okazał się 20 – letni kierowca fiata, który jechał ulicą Rajgrodzką z prędkością 140 km/h. Kierowcy pojazdów. Kierowcy za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.  

Źródło: KPP Augustów

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Luty 2018 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Zajazd WIWA
Inter Meble
^ REKLAMA ^
KA-MIX
Necko - Sala weselna
^ REKLAMA ^