• 1
  • 2
niedziela, 18 luty 2018 20:25

Szybki internet dla Augustowa?

Napisane przez  EL
pixabay.com pixabay.com

W dniu 9 lutego br. podczas obrad Komisji Rozwoju radni pozytywnie zaopiniowali obniżenie stawek za zajęcie pasa drogowego w przypadku lokalizacji urządzeń telekomunikacyjnych. Pozwoli to rozpocząć w Augustowie realizację programu „Budowy sieci szerokopasmowego dostępu do Internetu nowej generacji w wybranych miejscowościach województwa podlaskiego - obszar suwalski” współfinansowanego przez program Polska Cyfrowa.

Wniosek formalny w tej sprawie złożył radny Filip Chodkiewicz.

Jeśli Rada Miasta podczas najbliższej sesji przychyli się pozytywnie do zdania Komisji w tej kwestii, prace będą mogły rozpocząć się bardzo szybko, a światłowód pojawi się w ciągu 2 lat.

Program obejmuje dostarczenie sieci szerokopasmowej na obszarach, które obecnie są w Augustowie internetowymi „białymi plamami”.

Komentarze  

#10 diks 2018-04-22 17:07
Cytuję Maria:
No właśńie o to jest pytanie, z tego co wiem to oni są wszędzie.

Są, ale kiedys byli tylko w 2 strefach numerycznych
Cytować
#9 Maria 2018-04-14 22:18
No właśńie o to jest pytanie, z tego co wiem to oni są wszędzie.
Cytować
#8 dodo 2018-04-14 16:41
Cytuję benek:
Cytuję benek:
Cytuję pozi:
Cytuję duro:
Cytuję pozi:
czy w augustowie jest dostępna Sferia? jeśli tak to czy ktoś ma doświadczenie i może coś powiedzieć o jakości usług?

Jest dostępna jak w całej PL;) Ja miałem u nich fona stacjonarnego i było gites (no i tanio)

A internet mobilny? bardziej taki by mi się teraz przydał. chodzi o to czy wszedzie jest dobry zasieg itp

Zasieg maja mega

Na wschodzie PL też? Mazury i te tereny?

Owszem:)
Cytować
#7 boleslawkrzywousty 2018-04-07 15:05
cenowo jest ok, a prędkość mi wystarcza jak na to co robię w necie
Cytować
#6 toko 2018-04-06 13:03
Ja to w Sferii teraz siedze i nie narzekam. Szybko i niedrogo i raczej nie zmieniam w najbliższym czasie.
Cytować
#5 benek 2018-03-16 17:33
Cytuję benek:
Cytuję pozi:
Cytuję duro:
Cytuję pozi:
czy w augustowie jest dostępna Sferia? jeśli tak to czy ktoś ma doświadczenie i może coś powiedzieć o jakości usług?

Jest dostępna jak w całej PL;) Ja miałem u nich fona stacjonarnego i było gites (no i tanio)

A internet mobilny? bardziej taki by mi się teraz przydał. chodzi o to czy wszedzie jest dobry zasieg itp

Zasieg maja mega

Na wschodzie PL też? Mazury i te tereny?
Cytować
#4 benek 2018-03-09 16:05
Cytuję pozi:
Cytuję duro:
Cytuję pozi:
czy w augustowie jest dostępna Sferia? jeśli tak to czy ktoś ma doświadczenie i może coś powiedzieć o jakości usług?

Jest dostępna jak w całej PL;) Ja miałem u nich fona stacjonarnego i było gites (no i tanio)

A internet mobilny? bardziej taki by mi się teraz przydał. chodzi o to czy wszedzie jest dobry zasieg itp

Zasieg maja mega
Cytować
#3 pozi 2018-03-08 21:45
Cytuję duro:
Cytuję pozi:
czy w augustowie jest dostępna Sferia? jeśli tak to czy ktoś ma doświadczenie i może coś powiedzieć o jakości usług?

Jest dostępna jak w całej PL;) Ja miałem u nich fona stacjonarnego i było gites (no i tanio)

A internet mobilny? bardziej taki by mi się teraz przydał. chodzi o to czy wszedzie jest dobry zasieg itp
Cytować
#2 duro 2018-02-28 16:33
Cytuję pozi:
czy w augustowie jest dostępna Sferia? jeśli tak to czy ktoś ma doświadczenie i może coś powiedzieć o jakości usług?

Jest dostępna jak w całej PL;) Ja miałem u nich fona stacjonarnego i było gites (no i tanio)
Cytować
#1 pozi 2018-02-21 20:23
czy w augustowie jest dostępna Sferia? jeśli tak to czy ktoś ma doświadczenie i może coś powiedzieć o jakości usług?
Cytować