• 1
  • 2
czwartek, 05 kwiecień 2018 15:19

Prokuratura wraca do sprawy

Napisane przez  RED

Sprawa urzędniczki augustowskiego magistratu i bumistrza miasta wróciła do prokuratury. Jak już informowaliśmy, postępowanie w związku z doniesieniem złożonym przez kierownika urzędu na swoją podwładną dotyczące nielegalnego posługiwania się urządzeniem podsłuchowym zostało umorzone. Sąd podtrzymał postanowienie prokuratury w tej sprawie, rozpatrując zażalenie złożone przez pełnomocnika burmistrza.

Z kolei postępowanie wszczęte na podstawie doniesienia złożonego przez urzędniczkę na przełożonego dotyczące m.in uporczywego nękania również zostało umorzone. W tym przypadku jej pełnomocnik także skorzystał z prawa do wniesienia zażalenia, jak się okazało skutecznie.

Dzisiaj (5 kwietnia) prokurator Joanna Orchowska z Prokuratury Rejonowej w Suwałkach potwierdzila, iż postępowanie wszczęte wobec burmistrza miasta Augustów jest kontynuowane. Na ten moment nie ma więcej informacji w tej sprawie. Wszystko rozstrzygnie się w ciągu najbliższych tygodni.

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

MIRAD - Bar przy kominku
Zakład stolarski
Foto Bajka - VHS
Foto Bajka - Fotograf
Zalew Mobile
^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Kwiecień 2018 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Zajazd WIWA
Tepete - Auto zastępcze
Inter Meble
^ REKLAMA ^
KA-MIX
^ REKLAMA ^