• 1
  • 2
piątek, 27 kwiecień 2018 13:09

Znamy przyczynę wypadku z udziałem śp. ks. Wróblewskiego

Napisane przez Anita Klebanowska
Śmiertelny wypadek w Bargłowie Dwornym Śmiertelny wypadek w Bargłowie Dwornym fot. Zbigniew Zyskowski

17 kwietnia samochód, który prowadził Ksiądz Jan Wróblewski, zjechał na przeciwny pas ruchu i tam zderzył się z samochodem ciężarowym. Przyczyny wypadku dotychczas nie były znane. Wstępna opinia biegłych, którzy wykonywali sekcję zwłok jest jednoznaczna - był to zawał serca.

Krzysztof Mariusz Siemienowicz, zastępca Prokuratora Rejonowego, informuje, że przyczyną wypadku był zawał serca: Wskazują na to wstępne wyniki sekcji. Opinia końcowa w tej sprawie pojawi się do miesiąca. Zmarły Ksiądz był sprawcą wypadku, ale i jedynym pokrzywdzonym, więc postępowanie w sprawie zostanie umorzone. Pasażerowie cieżarówki, z którą zderzył się Nissan nie ponieśli obrażeń, a ponadto wypadek spowodowany zawałem serca jest sytuacją niezależną od sprawcy wypadku.

Do wypadku doszło 17 kwietnia 2018 ok. 12:40, na DK 61 w Bargłowie Dwornym. Na miejscu zginął kierowca Nissana, Ksiądz Jan Wróblewski, prałat z augustowskiej Bazyliki.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot