• 1
  • 2
  • 3
piątek, 04 maj 2018 14:06

Program "Ukryte Skarby" w Augustowie

Napisane przez KR
Źródło: pixabay.com Źródło: pixabay.com

W dniach 26 – 27 kwietnia ekipa Telewizji Polskiej wraz z reporterką Anną Popek nagrywała reportaż w Augustowie. Program „Ukryte Skarby” zostanie wyemitowany w niedzielę, 13 maja około godz. 13.20 na antenie TVP 3.

Telewizja Polska odwiedziła Augustów w ramach realizacji cyklu audycji turystycznych  pt. "Ukryte Skarby". Ekipa telewizyjna rozpoczęła plan zdjęciowy w Augustowie w czwartek, 26 kwietnia, od spotkania z historykiem - Wojciechem Baturą, a następnie udała się w rejs katamaranem po Kanale Augustowskim i do pomnika Gołej Zośki na jez. Rospuda. W godzinach popołudniowych kręcono zdjęcia ze spływu kajakowego. Drugiego dnia zdjęć odbyło się spotkanie z Nadleśniczym Nadleśnictwa Augustów Wojciechem Szostakiem, który opowiedział m. in. o Szlaku Orła Białego oraz spotkanie z Marcinem Budynkiem w restauracji Fisza. Reportaż prowadziła dziennikarka Anna Popek.

Program będzie można obejrzeć w niedziele, 13 maja w TVP 3 około godziny 13:20. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia materiału.

Źródło: UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot