• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 08 maj 2018 13:42

X Augustowskie Motonoce

Napisane przez KR

Już po raz 10. w Augustowie odbędą się Motonoce, którym towarzyszyć będą liczne atrakcje. Na wydarzenie zapraszamy w dniach 8-10 czerwca.

Parada

Jak co roku ulicami miasta Augustowa przejedzie wyczekiwana przez mieszkańców i turystów wielka parada motocykli, Quadów, skuterów . Kolumnie motocyklistów będzie towarzyszyła platforma z gorącymi tancerkami a'la Brazyliana i muzyką na żywo w wykonaniu kapeli. W Rynku Zygmunta Augusta wystawa Oldtimerów.

Atrakcje AMN

W Augustowie oprócz mnóstwa emocji motocyklowych czekają na Was najpiękniejsze szlaki kajakowe, czyste wody i sosnowe lasy. W bogatym programie atrakcji Motonocy jest również wieczorny rejs statkiem po augustowskich jeziorach, mistrzostwa Świata motocyklistów w nartach wodnych. Bliskość granicy z Litwą zachęca do krótkich wypadów w tamte strony. Niesamowita międzynarodowa atmosfera.

Show taneczne

Specjalnie dla Was – niesamowita rewia i pokaz tańca w wykonaniu najlepszych tancerek oraz pokaz Freestyle motocyklowego. Wspólna największa w Polsce ZUMBA motocyklowa. To koniecznie trzeba zobaczyć w Tym należy brać udział! Wieczorem GORĄCA NIESPODZIANKA z Światełkiem do nieba.

Konkursy i nagrody

Podczas zlotu nie zabraknie zabaw i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Przygotowaliśmy wiele propozycji konkurencji sportowych i rekreacyjnych oraz mnóstwo wartościowych nagród, o które warto powalczyć. Do wygrania m.in. profesjonalny kask i kurtka motocyklowa. Wieczorem wybory MISS ZLOTU.

Regionalna kuchnia

Augustowskie Motonoce to okazja by dobrze zjeść i wypić, swojskie jadło i wyjątkowe napoje zapewnią siły do zabawy aż do białego rana. Warto spróbować przysmaków kresowej podlaskiej kuchni.

Koncerty

Augustowskim Motonocom jak zawsze towarzyszyć będą wyjątkowe koncerty znanych zespołów zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Imprezę poprowadzą znani pasjonaci ze świata sportu.

W tym roku zagrają nam: AGE, ZZ TOP CZECH REIVAL BAND, JABEERWOCKY, AC/DC show, KRAKÓW STEET BAND.

Zapraszamy do udziału w imprezie!

Źródło: augustowskiemotonoce.pl


Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot