• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 15 maj 2018 14:13

Złote Gody

Napisane przez 
Złote Gody UM Augustów

We wtorek, 15 maja 2018 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Augustowie odbyła się uroczystość uhonorowania mieszkańców naszego miasta, którzy przeżyli w związku małżeńskim 50 lat.

Państwo Regina i Romuald Jatkowscy, którym towarzyszyli członkowie ich rodziny, zostali odznaczeni ,,Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Odznaczenia w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał burmistrz Augustowa Wojciech Walulik.

Były życzenia, kwiaty oraz symboliczna lampka szampana. Spotkanie stało się okazją do wspomnień i rozmów o sposobach na długie i szczęśliwe małżeństwo. Jubilaci podzielili się radami jak wspólnie przeżyć pół wieku i więcej. Każde z małżeństw ma swoje recepty, ale najczęściej powtarzano iż miłość, zaufanie do drugiej osoby, wyrozumiałość i sztuka kompromisów są podstawą udanego związku.

Burmistrz Augustowa życzył Jubilatom dalszego zgodnego pożycia małżeńskiego w zdrowiu i szczęściu rodzinnym. Podkreślił również, że Jubilaci są godnym wzorem do naśladowania dla przyszłych pokoleń.

Przy okazji tego jubileuszu informujemy, iż wnioski w sprawie przyznania medali, zarówno dla mieszkańców miasta Augustowa jak i Gminy Augustów, przyjmuje Urząd Stanu Cywilnego.

UM Augustów

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zakład stolarski
Foto Bajka - Fotograf
MIRAD - Bar przy kominku
Opał klasy PREMIUM
Foto Bajka - Lustra
^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Marzec 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Inter Meble
Tepete - Auto zastępcze
Weterynarz
^ REKLAMA ^
KA-MIX
Gruby Benek
Biuro Rachunkowe
GENERALI
^ REKLAMA ^