• 1
  • 2
  • 3
środa, 16 maj 2018 16:20

Pływanie Na Byle Czym 2018: 1,5 tys. za projekt

Napisała
Pływanie Na Byle Czym 2017 Pływanie Na Byle Czym 2017 Augustowski Reporter

XXIII edycja Mistrzostw Polski w Pływaniu na Byle Czym z Polskim Radiem Białystok zbliża się wielkimi krokami. To jedna z największych imprez augustowskiego lata. Wzorem roku ubiegłego konstruktorzy nietypowych pływadeł mogą ubiegać się o granty na dofinansowanie projektu.

Termin zgłaszania projektów upływa w czwartek, 31 maja. Projekty należy wysłać pocztą na adres: ul. Świerkowa 1, 15-328 Białystok, z dopiskiem: „Pływanie Na Byle Czym 2018”. Do zgłoszenia powinien być dołączony szkic pływającego obiektu, jego wymiary, orientacyjną wagę, opis technik napędu, roboczą nazwę, a także ideę towarzyszącą budowie niniejszego okrętu.

Dofinansowanie otrzyma maksymalnie 20 najlepszych projektów w kwocie 1 500 zł. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się do dnia 10 czerwca.

XXIII edycja Mistrzostw Polski w Pływaniu na Byle Czym z Polskim Radiem Białystok odbędzie się w niedzielę, 29 lipca. Każda edycja mistrzostw dostarcza pozytywnych emocji zarówno zawodnikom, a także widzom. Na zakończenie zawodów na scenie zagra Podulka oraz Mrozu.

Więcej informacji można uzyskać na stronie plywanienabyleczym.pl.

 

UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot