• 1
  • 2
  • 3
środa, 30 maj 2018 11:27

"Szestnastka w oku kamery"

Napisane przez KR
Źródło: KPP Augustów Źródło: KPP Augustów

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, uczestniczyli w działaniach ukierunkowanych na poprawę bezpieczeństwa na Drodze Krajowej nr 16.

Wczoraj, augustowscy policjanci brali udział w działaniach pod nazwą „Szestnastka w oku kamery”. Przedsięwzięcie było ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, przemierzających odcinek Drogi Krajowej nr 16. W trakcie realizacji zadań, policjanci zwracali szczególną uwagę na przestrzeganie przez kierujących obowiązujących przepisów ruchu drogowego. Mundurowi kontrolowali stan trzeźwości kierowców, stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia dzieci w pojazdach. Podczas wczorajszych działań funkcjonariusze ujawnili ponad 20 wykroczeń polegających głównie na przekroczeniu dozwolonej prędkości oraz wyprzedzaniu w miejscu niedozwolonym.

Mając na względzie bezpieczeństwo w ruchu drogowym podobne działania będą kontynuowane w przyszłości.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot