• 1
  • 2
  • 3
środa, 30 maj 2018 15:54

Narada dotycząca bezpieczeństwa w sezonie letnim 2018

Napisane przez KR
Źródło: UM Augustów Źródło: UM Augustów

W środę, 30 maja w Urzędzie Miejskim w Augustowie burmistrz Augustowa Wojciech Walulik  spotkał się z przedstawicielami służb mundurowych oraz pracownikami WOPR i Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie. Narada dotyczyła omówienia zapewnienia bezpieczeństwa w sezonie letnim 2018. Podczas spotkania omówione zostały tematy skoordynowania działań w tym zakresie.

W spotkaniu udział wzięli: podinsp. Tomasz Kuprewicz zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie,  ppłk SG Jarosław Oborski Komendant Placówki Straży Granicznej w Augustowie, Krzysztof Kiewlak st. kpt. Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie, Marek Opolski Prezes Augustowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz Adam Wysocki i Łukasz Bućko przedstawiciele Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie.

Źródło: UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot