• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 04 czerwiec 2018 11:27

III Przegląd Twórczości Osób z Niepełnosprawnością - „Mikrofon dla każdego”

Napisane przez KR
Źródło: UM Augustów Źródło: UM Augustów

W środę, 6 czerwca o godz. 9.00 w Regionalnym Centrum Rekreacji „KAKTUSIK” w Augustowie odbędzie się III Przegląd Twórczości Osób z Niepełnosprawnością - „Mikrofon dla każdego” - Augustów 2018.

Do udziału w III Przeglądzie zaproszone zostały współpracujące ze Środowiskowym Domem Samopomocy placówki, ośrodki i stowarzyszenia, działające na rzecz osób z niepełnosprawnością. W ich wykonaniu zobaczymy przygotowane prezentacje wokalne, taneczne czy teatralne.

Celem Przeglądu jest rozbudzanie zainteresowań muzyczno–wokalnych, aktywizacja społeczna i integracja osób z niepełnosprawnością, propagowanie zdrowego stylu życia oraz promocja uroków naszego pięknego miasta Augustowa.

Organizatorami tego wydarzenia są: Stowarzyszenie Przyjaciół Środowiskowego Domu Samopomocy „Zielony Parasol” oraz Środowiskowy Dom Samopomocy
w Augustowie.

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Źródło: UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot