• 1
  • 2
  • 3
  • 4
poniedziałek, 11 czerwiec 2018 07:43

Tańsze podróże z POLREGIO z Białegostoku do Dąbrowy Białostockiej, Augustowa i Suwałk

Napisane przez  wrotapodlasia.pl
Tańsze podróże z POLREGIO z Białegostoku do Dąbrowy Białostockiej, Augustowa i Suwałk wrotapodlasia.pl

Od 10 czerwca br. pasażerowie podróżujący POLREGIO z Białegostoku do Dąbrowy Białostockiej, Augustowa i Suwałk za przejazd pociągiem zapłacą mniej! Kolejne trasy z ofertą promocyjną „Połączenie w dobrej cenie”.

W województwie podlaskim promocyjna oferta obowiązuje na dziesięciu trasach z Białegostoku do: Czarnej Białostockiej, Sokółki, Kuźnicy Białostockiej, Bielska Podlaskiego, Moniek, Łap, Suwałk, Szepietowa, Grajewa. Już w najbliższą niedzielę, 10 czerwca liczba tras powiększy się o dwa odcinki: Białystok – Dąbrowa Białostocka i Białystok – Augustów. Dzięki temu, za podróż pociągiem REGIO z Białegostoku do Dąbrowy Białostockiej (lub odwrotnie), zamiast 17,10 zł pasażer zapłaci 12,50 zł, a podróż do Augustowa zamiast 22 zł będzie kosztowała 13,50 zł. Na trasie Białystok – Suwałki, gdzie już funkcjonuje „Połączenie w dobrej cenie”, opłata za przejazd zostanie obniżona z 16 zł do 14,50 zł.  Uwzględniane są zniżki ustawowe, np. zniżka  51% dla studentów i 37% dla uczniów.

- Dzięki ofercie „Połączenie w dobrej cenie” na wielu trasach pasażerowie mogą podróżować pociągami POLREGIO w atrakcyjnej cenie, płacąc za bilety mniej niż np. za podróż autobusem. W ofercie dostępne są zarówno bilety jednorazowe, jak i miesięczne. – powiedziała Janina Zyta Wilczewska – Dyrektor Podlaskiego Oddziału Przewozów Regionalnych w Białymstoku.

źródło:wrotapodlasia.pl

Komentarze  

#2 Agnieszka 2018-06-11 10:27
c.d. Sprawdziłam cenę biletu autob. Suwalki - Białystok - 14 zł. Czyli cena biletu kolejowego dla miasta bardziej oddalonego od Białego może być niższa, niż bliższego. Słowem cena jest negocjowalna.
Ostatni autobus z Białego w kier. Suwałk o zgrozo o 20-tej, a kilka min. później pociąg, w piątek biletu autob. na 20-tą już nie można kupić, bo są wyprzedana na 1, czasami 2 dni wcześniej.
Przy rzeczywiście konkurencyjnej cenie biletu na pociąg, przy stacji w Aug. powinien wzorem podwarszawskich wiosek powstać parking dla samochodów i rowerów, bo często jest tak, że ludzie jadą rano, wracają wieczorem (praca, studia, inne), a czasami nie mają czym.
Cytować
#1 Agnieszka 2018-06-11 10:08
Oczywiście cieszę się z obniżki - najbardziej korzystają Suwałki. Często jeżdżę do Białegostoku autobusem, nie korzystam ze zniżki. Chętnie przesiądę się na pociąg, ale cena biletu - 13,50 wciąż nie jest konkurencyjna w stos. do autobusu - 9 zł., tym bardziej, że dworzec mam niedaleko, jak zresztą wiele osób korzystających z PKS, czy Voyagera. Nie wiem jak Suwałki wynegocjowały 14,50, ciekawa jestem ceny biletu autob. Suwałki - Białystok i nie znam otoczenia dworca kolejowego w Suwałkach
(parkingi dla samochodów i rowerów), widać jednak że cena biletu kolejowego może być niska.
W tym czasie, kiedy ostatnio jeździłam często do Białego (ok. godz. 14tej) był tłum ludzi, zdarzała się walka o siedzenia.
Cytować

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zakład stolarski
Foto Bajka - Fotograf
MIRAD - Bar przy kominku
^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Styczeń 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Inter Meble
Tepete - Auto zastępcze
Usługi teletechniczne
Weterynarz
Opał klasy PREMIUM
^ REKLAMA ^
KA-MIX
Gruby Benek
Biuro Rachunkowe
GENERALI
^ REKLAMA ^