• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 12 czerwiec 2018 08:05

Parada jednostek pływających na rzece Netcie otwierająca sezon 2018

Napisane przez BD
Parada jednostek pływających na rzece Netcie otwierająca sezon 2018 APK

Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają na niecodzienny rejs do Gołej Zośki. W ramach otwarcia tegorocznego sezonu w niedzielę 17 czerwca na augustowskie wody wypłyną niemal wszystkie rodzime jednostki pływające.

Statki, katamarany i gondole zabiorą Państwa w inauguracyjny rejs o godz. 16:00. O tej godzinie na rzekę Nettę wyruszy wielka parada jednostek pływających. Bilety na rejsy dostępne w poszczególnych portach – telefony kontaktowe, pod którymi dokonać można rezerwacji i uzyskać informacje dotyczące biletów znajdą Państwo na plakacie.

My zaś zapraszamy do rezerwacji i zakupu biletów na statek, na pokładzie którego wystąpi – przygrywający całej paradzie – Duet z Przypadku w składzie Dorota Bujnowska i Emil Kulbacki. Wyruszamy z portu Żeglugi Augustowskiej o 16:00 – bilety w cenie 20 zł do nabycia w Miejskim Domu Kultury przy Rynku Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59.

APK

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot