• 1
  • 2
  • 3
  • 4
poniedziałek, 09 lipiec 2018 10:12

Przestroga dla pieszych

Napisane przez  MT
Przestroga dla pieszych fot. Maciej Trojanowski

Opinie dotyczące brukowania ulic w Augustowie od początku były kwestią sporną wśród mieszkańców miasta. Od niedawna szala przechyla się na stronę przeciwników, a to (poza walorami estetycznymi, czy też jakością samego poruszania się po takim podłożu) za sprawą chociażby takich "kwiatków" jak studzienka przy przejściu dla pieszych obok sklepu Rossmann (przy ul. Mostowej). 

Po zgłoszeniu czytelnika postanowiliśmy udać się w rzeczone miejsce, gdzie zastaliśmy niezbyt optymistyczny widok. Wokół studzienki brakuje kilkunastu kostek, a jeszcze więcej jest już porządnie obluzowanych, więc i te zapewne niedługo wypadną. Oby taki stan rzeczy utrzymał się jak najkrócej, gdyż niektóre kostki ''zawędrowały'' już na kolejne przejście.

Komentarze  

#4 cxb 2018-07-11 20:23
Cytuję Bogdan Czajka:
Żeczywiście to niebiezpieczne ale proszę zwrócić uwagę co dzieje się na ulicy łanowej. Jest to dojazd od ulicy Polnej do LIDLA .Ulica jak z kosmosu wyboje dziury kamienie samochody ledwie jadące po tej kosmicznej drodze a piesi po środku .Łanowa powinna byc już dawno zrobiona. Ile ta ulica ma metrów. 50? A dodatkowy wyjazd z Lidla jest potrzebny bo na Wojska Polskiego w zasadzie najlepiej tylko skręcać w prawo i narotkę robic na rondzie. Ale w A. musi być podniesione larum w mediach to może coś drgnie. Wrażenie takie jakby UM nie myślał (podobnie jak ze ścieżką rowerową i debilnymi oznaczeniami).
Cytować
#3 Bogdan Czajka 2018-07-10 08:35
Żeczywiście to niebiezpieczne ale proszę zwrócić uwagę co dzieje się na ulicy łanowej. Jest to dojazd od ulicy Polnej do LIDLA .Ulica jak z kosmosu wyboje dziury kamienie samochody ledwie jadące po tej kosmicznej drodze a piesi po środku .
Cytować
#2 Marek 2018-07-10 07:57
Brak wyremontowany nowych chodników dla pieszych.Oświetlenie tak pożółkłe ,że wstyd patrzeć.A co do kostki na ulicach.Chyba ktoś nie miał rozumu by ją kłaść. Człowiek jedzie jak po wybojach. Zero inwestycji.By ładniej wyglądało na tych poniszcżony i dziurawych chodnikach.W Suwałkach pieszy jak idzie to wie po czym a tu ?Wstyd .Zamiast wizualnie się rozwijać. To nawet Sejny lepiej wyglądają pod wgledem dróg.
Cytować
#1 wulkan 2018-07-09 19:16
Kostki zawsze dobre i sie przydadzą gdy będzie rewolucja,
Cytować

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zakład stolarski
Foto Bajka - Fotograf
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Lustra
^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Luty 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Inter Meble
Tepete - Auto zastępcze
Usługi teletechniczne
Weterynarz
Opał klasy PREMIUM
^ REKLAMA ^
KA-MIX
Biuro Rachunkowe
GENERALI
5Stand Up Piotr Wojteczek
^ REKLAMA ^