• 1
  • 2
  • 3
sobota, 21 lipiec 2018 12:11

Coraz szybciej do Warszawy

Napisane przez Anita Klebanowska
S8 od obwodnicy Ostrowi Mazowieckiej do granicy województw S8 od obwodnicy Ostrowi Mazowieckiej do granicy województw GDDKiA Białystok

9-kilometrowy odcinek S8 od obwodnicy Ostrowi Mazowieckiej do granicy województwa podlaskiego z mazowieckim został 20 lipca oddany do użytku.

Obie jezdnie w ciągu głównym, oznakowanie oraz ekrany są już gotowe. Należy jednak pamiętać, że w związku z pracami wykończeniowymi, które nadal są tam prowadzone kierowcy mogą poruszać się na tym odcinku z prędkością maksymalnie 100 km/h.

Drogowcy pracują obecnie na 30-kilometrowym odcinku od Wyszkowa do obwodnicy Ostrowi Mazowieckiej. Cała trasa powinna być oddana do użytku w październiku tego roku.

Przypominamy, że dojazd z Augustowa do stolicy znacznie usprawniło otwarcie obwodnicy Marek, które miało miejsce jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia 2017.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot