• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 09 sierpień 2018 13:26

Ikea wreszcie na Podlasiu

Napisane przez Anita Klebanowska
Ikea Ikea mat. prasowy

Również w Augustowie i okolicach mamy tzw. "bum" w branży budowlanej a szaleństwo to wydaje się nie mieć końca. Nieubłaganie rosnące ceny sprawiają jednak, że nie każdemu na wykończenie swojego wymarzonego lokum zostają krocie. Tym bardziej cieszy fakt, że słynna Ikea otworzyła właśnie punkt odbioru zamówień w Białymstoku.

- Można tu nie tylko odebrać produkty wcześniej zamówione przez telefon lub internet, ale także zainspirować się aranżacjami i produktami z działów: kuchnie, przechowywanie, sypialnie i pokój dziecięcy - wyjaśniają pracownicy Ikea.

Ikea stale rozszerza swoją działalność w Polsce. Nowoczesny design, szeroki asortyment, moc inspiracji i możliwość indywidualnego projektowania a wreszcie przystępne ceny sprawiły, że nie ma w Polsce osoby, która by o tym sklepie nie słyszała, czy nawet nie miała w swoim mieszkaniu czegoś z jego asortymentu. Nie bez przyczyny mówi się nawet o całym "pokoleniu IKEA". Co ciekawe, na całym świecie to właśnie Polska jest drugim po Chinach największym producentem mebli sprzedawanych w sklepach tej sieci.

Od sierpnia oferta sklepu jest dostępna także w Białymstoku w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna (ul. Produkcyjna 84), gdzie Ikea otworzyła punkt odbioru zamówień. Należy mieć na uwadze, że taki punkt różni się od standardowego sklepu tej marki. Jest to przede wszystkim miejsce, gdzie można odebrać produkty zamówione przez internet lub telefon.

Punkt odbioru zamowień Ikea w Białymstoku jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-21.00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 9.30-19.30.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot