• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 16 sierpień 2018 10:39

Maskotka WiewiórINKA odwiedzi Augustów

Napisane przez KR
Źródło: https://www.facebook.com/WiewiorINKA/ Źródło: https://www.facebook.com/WiewiorINKA/

Z okazji zbliżającego się 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, miasto Inowrocław zainicjowało akcję mającą na celu promocję miasta i zachęcenie do zwiedzenia jego atrakcji. Wszystko to dzięki sympatycznej, pluszowej wiewiórce, która rozpoczęła trasę liczącą 100 miast i ma w planach odwiedzić także Augustów.

Maskotka WiewiórINKA podróżuje po Polsce pociągiem, aby zaprosić najmłodszych z całego kraju do odwiedzenia jej rodzimego Inowrocławia i opowiedzieć im o historii tego uzdrowiskowego miasta. Już 19 sierpnia (niedziela) zawita w Augustowie, gdzie spotka się z mieszkańcami i turystami na Rynku Zygmunta Augusta o godzinie 8:00.

Do tej pory maskota gościła w takich miastach jak m.in. Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław i Katowice. W najbliższy weekend wyrusza w kierunku województwa podlaskiego, więc oprócz Augustowa, będzie można jej oczekiwać m.in. w Suwałkach i Białymstoku.

Źródło: UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot