• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 27 sierpień 2018 10:19

Augustów na podium

Napisane przez JM
Augustów na podium mat. prasowy

We środę, 22 sierpnia zakończył się plebiscyt Terra Flower Power na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce. Internauci oddali na Augustów imponującą liczbę 20 684 głosów, dzięki czemu gród nad Nettą uplasował się na 3 miejscu.

Plebiscyt Terra Flower Power organizowany po raz siódmy przez Terra Group miał na celu wyłonienie i nagrodzenie miast, które zachwycają dekoracjami kwiatowymi. O tytuł najpiękniej ukwieconego miasta walczyło 71 miejscowości. Głosowanie internetowe trwało od 1 do 22 sierpnia. Zwycięzcą plebiscytu zostało Świnoujście, a w czołówce znalazły się takie miasta, jak Września, Legnica, Ciechanów, Zielona Góra.

Dziękujemy wszystkim internautom, którzy oddali swój głos na Augustów. Cieszę się, że nasze działania i pomysły w zakresie poprawy miejskiej przestrzeni są dostrzegane i spotykają się z pozytywnymi opiniami nie tylko mieszkańców miasta, ale również turystów odwiedzających nasz region- powiedziała Katarzyna Trochimowicz kierownik Wydziału Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony środowiska UM Augustów.

Reprezentanci wszystkich miast z podium zostaną zaproszeni na uroczystą galę wręczenia nagród, a zwycięskie miasto zostanie przedstawione w magazynie Lider Biznesu.

UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot