• 1
  • 2
poniedziałek, 03 wrzesień 2018 12:29

Nowy pomost na jeziorze Dreństwo

Napisane przez Anita Klebanowska
pomost pływający Dreństwo pomost pływający Dreństwo Facebook / Nasza Gmina Bargłów Kościelny

W ramach inwestycji nad jeziorem Dreństwo dofinansowanej w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” powstał nie tylko pomost pływający.

- Zakończyliśmy zadanie: „Budowa terenowych urządzeń rekreacyjno - sportowych na plaży gminnej w miejscowości Dreństwo oraz pomostu na jeziorze Dreństwo" - informuje Urząd Gminy Bargłów Kościelny.

W ramach inwestycji prócz powstania pomostu pływająceo na jeziorze Dreństwo, został rozbudowany plac zabaw. Teraz znajdziemy tam: zestaw zabawowy wielofunkcyjny, bujak rekin, bujak hipcio, linarium choinka, zestaw rekreacyjno-treningowy, wyciąg dolny podwójny na pylonie, orbitrek podwójny na pylonie. Oprócz tego zostały wykonane prace wykończeniowe na nawierzchni trawiastej.

Łączna wartość zadania to 179 859,98 zł, z czego kwota dofinansowania pozyskana przez Gminę Bargłów Kościelny z Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020 wynosi 130 300,00 zł.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.