• 1
  • 2
  • 3
  • 4
środa, 12 wrzesień 2018 15:01

Życie nie daje gotowej recepty...

Napisane przez Anita Klebanowska

SPZZOD w Augustowie to ośrodek wspierający rodziny borykające się z problemem opieki nad osobami chorymi przewlekle bądź paliatywnie. Czasami troska rodziny jest niewystarczająca i chory wymaga specjalistycznych urządzeń oraz postępowania. Zdarza się, że jest samotny.

Proces zdrowienia jest złożony, tak jak każdy z nas. Ważny jest sens życia i motywacja. Dużą rolę odgrywa tzw. "osoba znaczna" – przyjaciel, ktoś komu na nas zależy.

- Życie nie daje gotowej recepty, ale jeśli masz pragnienie pomagania w ramach wolontariatu medycznego, to jesteśmy otwarci. Chcemy zorganizować szkolenie przygotowujące do takiej posługi. Obejmuje ono 5 spotkań i 10 godz. praktyki. Jeśli po skończeniu poczujesz się na siłach zostać – to super, a jeśli nie, z pewnością będzie to dla Ciebie nowe doświadczenie, o które Twoje życie stanie się bogatsze. Wolontariuszem medycznym może być osoba dorosła tzn. odpowiedzialna za siebie i drugą osobę. Augustowskie hospicjum zgłoszenia przyjmuje do końca września br. pod telefonem: 782975641 - zaprasza pielęgniarka Bogumiła Wysocka.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
DANBUS
Zakład stolarski
Agro
August
Biuro Rachunkowe
GENERALI
Drewno opałowe
Weterynarz
Tepete - Auto zastępcze