• 1
  • 2
  • 3
  • 4
czwartek, 13 wrzesień 2018 12:33

"Idź naprzód! Ciesz się z życiem!"

Napisane przez  KR
Źródło: Wrota Podlasia Źródło: Wrota Podlasia

Dnia 8 września 2018 roku w Sanatorium Uzdrowiskowym w Augustowie rozpoczął się turnus terapii poznawczo-behawioralnej na Podlasiu.

Pierwszy, inauguracyjny turnus odbył się w ramach projektu "Program rehabilitacji osób z chorobą onkologiczną ułatwiający powrót do pracy". W turnusie bierze udział 25 pacjentów. Są to pacjenci chorzy na nowotwór, którzy przyjechali wraz z osobami wspierającymi. W wydarzeniu bierze również udział 7 psychologów z Podlasia.

Wszyscy uczestnicy turnusu objęci są opieką wykwalifikowanego personelu terapeutycznego. Spędzając czas w miłym towarzystwie, wokół pięknych lasów oraz jezior, czyli okolicznościach przyrody jakie oferuje im Podlasie, pacjenci mają szansę na poprawę w zakresie zdrowia psychicznego, duchowego i somatycznego.

Psychologowie, którzy biorą udział w turnusie pogłębiają wiedzę z zakresu metod i technik poznawczo-behawioralnych, które umożliwiają pracę terapeutyczną, wsparcie emocjonalne i edukacyjne pacjentów i ich bliskich.

Cały turnus będzie trwał 5 dni. W ramach projektu już planowanych jest kolejnych 5 turnusów dla pacjentów oraz psychologów z Podlasia.

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zakład stolarski
Foto Bajka - Fotograf
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Lustra
^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Luty 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Inter Meble
Tepete - Auto zastępcze
Usługi teletechniczne
Weterynarz
Opał klasy PREMIUM
^ REKLAMA ^
KA-MIX
Biuro Rachunkowe
GENERALI
5Stand Up Piotr Wojteczek
^ REKLAMA ^